Kategorie:

Znajdź chłopaka takiego, jakiego chcesz

Więc chcesz znaleźć chłopaka, co? Cóż, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule mam zamiar opisać, jak korzystać z prawa przyciągania, które pomoże Ci znaleźć chłopaka.

Tak więc, po pierwsze, co to jest prawo przyciągania? Cóż, jest to koncepcja tego, jak rzeczy jedne mogą się przyciągnąć do drugiej rzeczy. Widać to wszędzie. OK, więc w jaki sposób korzystać z prawa przyciągania aby znaleźć chłopaka? Cóż, to jest naprawdę dość proste i powinnaś tego spróbować, jeśli w Twojej głowie wciąż pojawia się słowo „szukam chłopaka”. Musisz stać się osobą, która szuka chłopaka. Korzystnie, rodzaju tego chłopaka, którego chcesz.

Możesz powiedzieć sobie szukam chłopaka na poziomie fizycznym, np biorąc pod uwagę ubrania, fryzurę. Jednak prawdziwe korzyści będą odnosiły się do umysłu. Użyj prawa przyciągania do zmiany tego, jak myślisz o sobie i co chcesz o sobie myśleć, kiedy jesteś poza domem, a będziesz miała świetny sposób, aby przyciągnąć i uzyskać taki rodzaj faceta faceta, jaki chcesz.

Aby korzystać z tego prawa, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyjaśnić swoje pragnienie: szukam chłopaka zatem muszę wiedzieć czego szukam z chłopaku? Pomyśl nad jego wizerunkiem, a następnie musisz zwrócić uwagę na wszystkie rzeczy, które być może blokują cię przed niesamowitym życie z nim, np. myśląc sobie: jestem za gruba, nie jestem na tyle sprytna, a on pewnie lubi inteligentne dziewczyny, nie sądzę, że mnie polubi, tacy faceci nie szukają takich dziewczyn jak ja. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to pozbyć się tych wszystkich blokad jedna po drugiej. Pracuj nad tym, aż będziesz w swojej głowie kimś idealnym dla wymarzonego mężczyzny i nie będziesz myśleć już szukam chłopaka ale będziesz myśleć, jak możesz czuć się szalenie szczęśliwa w jego ramionach, całując go, biorąc z nim ślub i tak dalej. Jak już uda Ci się to osiągnąć, prawdopodobnie będziesz czuć się lepiej ze swoim wyimaginowanym chłopakiem niż realnym, więc nadszedł czas, aby przejść do działania. Będziesz musiała przestrzegać swojej intuicji by pójść w kierunku właściwej osoby. Jednak teraz, już wiesz kim jest ten chłopak i przyjęłaś, że jesteś godna tego, by znaleźć chłopaka naprawdę tego, który totalnie Ci się podoba.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzystania z prawa przyciągania, aby przyciągnąć bratnią duszę – koniecznie poczytaj na ten temat coś więcej. Znajdziesz to w sieci internetowej. Najlepiej jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę hasło szukam chłopaka, a potem prawo przyciągania i pokaże Ci się cała masa wyników, które naprawdę mogą Cię zainteresować. Jeśli czujesz, że to jest to czego w życiu szukasz i potrzebujesz – dlaczego nie spróbować?

Na koniec – pamiętaj o sobie. Nie znajdziesz chłopaka, jeśli nie będziesz czuć się dobrze sama ze sobą. Musisz o siebie zadbać, korzystać z afirmacji, doceniać samą siebie. Nikt nie chce zakompleksionej, znużonej sobą i swoim życiem dziewczyny. Dobrze jest mieć pasję i cieszyć się nią zanim się znajdzie tego jedynego. Zatem do dzieła – pokochaj siebie, a chłopak się znajdzie.