Kategorie:

Jak poderwać Silną i Niezależną Kobietę?

Silna i Niezależna Kobieta to określenie nie bez powodu pisane dużymi literami. Ten typ przedstawicielki płci przeciwnej wymaga specjalnego traktowania i wzbudza respekt samą swoją nazwą. Co charakteryzuje Silne i Niezależne Kobiety i jak sobie radzić, gdy miało się nieszczęście zakochać w jednej z nich?

Silna i Niezależna Kobieta za cel życia obrała sobie, by nie potrzebować mężczyzn. Uważa się za wystarczająco przebojową i inteligentną, żeby zawojować świat i pokazać narodowi męskiemu, że jego panowanie dobiega końca. Często taką drogę obierają panie zranione wcześniej w swych uczuciach przez jakiegoś „brutalnego samca”, które odczuły swą krzywdę tak bardzo, że poprzysięgły zemstę całemu rodzajowi męskiemu. Inną przyczyną, dla której normalne dziewczyny stają się tzw. Silne i Niezależne, są jakieś kompleksy, które starają się leczyć, pokrywając je chorobliwą dumą i skupiając się na agresywnej kampanii wywindowania się na szczyt kariery zawodowej po trupach okrutnych mężczyzn. Silna i Niezależna Kobieta nie jest zainteresowana, czy napotkany facet okaże się sympatyczny, czy nie. Ona kwalifikuje ich wszystkich od razu jako podstępnych gburów, czyhających tylko na okazję, by uwieść ją i zapędzić do kuchni. Pod nieprzeniknioną warstwą hardości i pogardy, Silna i Niezależna Kobieta skrywa na ogół bardzo delikatną i spragnioną czułości duszę. Tylko jak się do niej dobrać?

Sprawa nie wygląda różowo. Zdobywanie Silnej i Niezależnej Kobiety może trwać bardzo długo, niemniej jednak w wielu przypadkach gra jest warta świeczki. Kiedy ostatecznie uda się przełamać lody i zdobyć zaufanie takiej dziewczyny, osłoni ona najpiękniejsze oblicze swojej duszy. Adorator, który w połowie zabiegów zniechęci się i wycofa, musi liczyć się z moralną odpowiedzialnością za to, że obiekt jego niegdysiejszych westchnień do cna zdziwaczeje i straci wiarę nie tylko w mężczyzn, ale i w swoją atrakcyjność, co nawet dla Silnych i Niezależnych Kobiet nie jest łatwe, a może być wręcz tragedią ich życia.

Co więc robić, aby osiągnąć sukces? Przede wszystkim nie zniechęcać się. To oczywiste, że na początku z jej strony napotka się opór. Może on być wyrażony na bardzo przykre sposoby, jak wredne docinki, jawna pogarda czy traktowanie adoratora jak powietrze. Przetrwanie tego to połowa sukcesu. Kiedy Silna i Niezależna Kobieta są się w końcu zaprosić na kawę (nie omieszkając zasugerować, że robi to z litości i dla świętego spokoju), wszystko zależy od odpowiedniej taktyki, przyjętej na tę jakże wyjątkową okazję. Takiej dziewczyny nie można spłoszyć. Jeden fałszywy ruch i zamknie się ona na zawsze, zatrzaskując z hukiem wrota swojej duszy przed samym nosem zdumionego absztyfikanta („Ale co ja takiego powiedziałem?!”). Na jakim punkcie są drażliwe Silne i Niezależne kobiety? Przede wszystkim nie wolno mówić, że będąc mężczyzną coś się umie lepiej. Lepiej jest nawet co chwila przypominać, że to ona zrobi wszystko najlepiej i że to niesamowite, jak bardzo kobiety były niedoceniane przez tysiąclecia. Trzeba tylko uważać, by podziw był jawny, a nie trącił „wazeliną”.