Kategorie:

Jak przygotować się do pierwszej randki?

Idziesz na pierwszą randkę, ale kompletnie nie wiesz, jak się do tego przygotować? Jeśli nie masz doświadczenia w tej kwestii, to powinieneś przeczytać nasz krótki poradnik, który pozwoli Ci z klasą wybrnąć z tej niełatwej czasami sytuacji. Na pewno trzeba podkreślić, że nie obejdzie się bez odpowiedniego stroju. Nawet jeśli wolicie luźniejsze ubrania, to na pierwszą randkę powinniście założyć coś bardziej szykownego. Nie musi to od razu być garnitur – w końcu jeszcze nie macie zamiaru oświadczać się kobiecie. Powinniście jednak włożyć koszulę i ewentualnie marynarkę. Do tego modne jeansy albo czarne spodnie.

Nie zapomnijcie też o butach. Kobiety szczególnie na nie zwracają uwagę. Powinny być eleganckie i modne. Jeśli chcecie wyjść na luzaka, to możecie założyć obuwie sportowe. W innym przypadku warto postawić na lakierki.

Nie możecie też zapominać o odpowiedniej fryzurze. Nie musicie nakładać na nią tonę żelu – nie o to nam chodzi. Po prostu – trzeba zadbać, aby była odpowiednio ułożona. Nie możecie pod żadnym pozorem wyglądać tak, jakbyście co dopiero wstali z łóżka. To nie prezentuje się odpowiednio i na pewno nie zrobicie dobrego pierwszego wrażenia na randce.

Zwróćcie uwagę też na stan Waszych paznokci. Jeśli macie odpowiednią ilość czasu, to udajcie się do salonu na zabieg kosmetyczny. Panie bardzo często spoglądają na paznokcie i oceniają czy są należycie zadbane. Musicie zatem zrobić wszystko, aby zostało to dopięte na ostatni guzik.

Przygotujcie sobie w głowię listę tematów, które chcielibyście poruszyć. Nie rozmawiajcie tylko o sporcie, bo zazwyczaj kobiety nie przepadają za tą branżą. Musicie być przygotowani na różne warianty. Przeczytajcie kilka recenzji najnowszych filmów, posłuchajcie najlepszych zespołów muzycznych. Powinniście też wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach z Polski i ze świata. Wszystko po to, aby odnajdywać się w różnych tematach.