Kategorie:

Jak odzyskać dziewczynę?

Odzyskanie utraconej miłości to jedno z największych wyzwań jakie może stanąć przed mężczyzną. Kiedy wybranka serca postanawia z jakiegoś powodu odejść, najważniejsze to nie upadać na duchu. Nie wszystko stracone! Oczywiście odzyskanie jej będzie wymagało wiele wysiłku – prawdopodobnie więcej, niż zdobycie jej za pierwszym razem – ale jeśli się uda, będzie to znacznie cenniejsze i intensywne niż jakiekolwiek inne osiągnięcie.

Zatem: jak odzyskać dziewczynę?

Walkę o powrót ukochanej należy zacząć od określenia powodów, dla których w ogóle musimy ją odzyskiwać. Czy odeszła do innego? To dość częsty powód. Nic w tym dziwnego, kobiety kochają być adorowane. Nie oznacza to, że każdej miękną kolana przed każdym facetem, który powie im coś miłego. Jesteś pewny, że nie masz sobie nic do zarzucenia? Wielu mężczyzn po zdobyciu kobiety przestaje dawać jej dowody uwielbienia, bo przecież „wiadomo, że ją kocha”. No właśnie nie wiadomo. Kobiety potrzebują stałej adoracji i dowodów miłości. Może czuła się przez ciebie zaniedbana? Najlepsze, co możesz zrobić, to okazać skruchę. Wytłumacz jej, że twoje uczucia względem niej nie uległy zmianie i obiecaj poprawę. Jeśli się uda i będziesz chciał utrzymać ją przy sobie, lepiej dotrzymaj słowa.

Sprawa się komplikuje w przypadku panów, którzy zastanawiają się jak odzyskać dziewczynę, która odeszła, ponieważ coś w waszym związku jej nie odpowiadało. Jak przekonać ją, że można to zmienić? Jak udowodnić, że różnice między wami można pogodzić, a wasz związek będziecie w stanie budować na pewnych fundamentach? A przede wszystkim, czy sam w to wierzysz?

Bez względu na powody jej odejścia, najgorsze co możesz zrobić, to próbować „brać ją na litość”. Nie użalaj się nad sobą! Myślisz, że jakakolwiek kobieta chciałaby być z maminsynkiem? Działaj! Okaż słabość, ale połączoną z męskością i siłą: nie możesz bez niej żyć, ale nie poddasz się w staraniach o nią. Wobec takiej postawy żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Oto najważniejsza rada dla tych którzy główkują jak odzyskać dziewczynę – działaj z klasą!

Musisz pamiętać, że zanim zadasz sobie pytanie „Jak odzyskać dziewczynę?” powinieneś znać odpowiedź na pytanie „Czy na pewno chcę odzyskać dziewczynę?”. Może odeszła nie bez powodu? Może faktycznie między wami coś się popsuło albo nigdy tak naprawdę do siebie nie pasowaliście i nie ma sensu tego ciągnąć?

Decyzja o staraniu się o powrót twojej wybranki jest zobowiązująca. Zadanie będzie żmudne i może zakończyć się porażką. Jeśli nie chcesz postawić swojej męskości i wiarygodności pod znakiem zapytania musisz liczyć się z następstwami. Konsekwencja, wytrwałość i cierpliwość muszą ci nieustannie towarzyszyć. Będziesz poznawał nowe kobiety, kobiety, które chętnie by się z tobą umówiły… Ale skoro zdecydowałeś się na starania o ukochaną, która cię opuściła, nie możesz porzucać swych planów tylko dlatego, że nowa piękność pojawiła się na horyzoncie. Jak by to o tobie świadczyło?

Reasumując, jeśli opuszcza cię ukochana, pierwszym pytaniem, na jakie szukasz odpowiedzi, nie powinno być „Jak odzyskać dziewczynę?”, ale „Dlaczego odeszła?”. Nie bądź bezkrytyczny wobec siebie, ale nie szukaj winnych. Pokaż zaangażowanie, a twoje staranie bez wątpienia zostaną zauważone i, być może, docenione.