Kategorie:

Zaaranżuj sytuacje – podryw w klubie

Sztuką jest wiedzieć jak poderwać dziewczynę. Gdy człowiek podrośnie zaczyna zdawać sobie sprawę, co jest ważniejsze w życiu. Dreszcz polowania z dawnych czasów, tamte teksty na podryw wydają się tak dziecinne. Ale pozwól, że zbierzemy tutaj pewne proste metody, które mogą pomóc w tym by dobrze poderwać dziewczynę.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy zrobić, gdy wychodzisz w grupie jest to, by każdy miał swój transport. Przecież nie chcesz być w sytuacji, w której nie możesz wyjść z dziewczyną, bo musisz odwieźć najlepszego kumpla albo trzeba wziąć kogoś do domu. Zaufaj mi; chcesz być w stanie kontrolować wszystko, bo inaczej to może stać się przeszkodą dla Ciebie, choćbyś znał najlepsze możliwe teksty na podryw. Wiem, że większość ludzi nawet nie wychodzi do klubów samotnie – ale tak naprawdę nie jest to złym rozwiązanie. Jesteś wtedy niezależny i możesz robić to, co chcesz. Jednak większość facetów idąc w większej grupie ma poczucie bezpieczeństwa, jest bardziej pewnych siebie. Ale kiedy chcesz poderwać dziewczynę, może to po prostu nie zadziałać zbyt dobrze.

Po przybyciu do klubu trzeba zbadać teren. Dowiedz się, gdzie tańczą, bawią się, rozmawiają najgorętsze dziewczyny. Spójrz gdzie w klubie są obszary, które wydają się być dość przytulne, intymne, a nawet na miejsce, gdzie można porozmawiać z dziewczyną, bo przecież musisz gdzieś użyć swoje teksty na podryw. Jeśli znajdziesz dziewczynę, którą chciałbyś poderwać określ w kilku zdaniach kim ona wstępnie jest. Popatrz czy jest sama? Czy jest z grupą przyjaciół? Czy widzisz jakiegoś mężczyznę blisko niej? Wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Najlepiej znaleźć miejsce, w którym ma się dobry widok na cały klub. Posiedź tam przez około trzydzieści minut, zrób za ten czas przegląd dziewcząt i zaplanuj jak poderwać wybraną z nich, jakie teksty na podryw mogą się w odniesieniu do niej sprawdzić.

Teraz przejdźmy do następnego etapu, czyli co trzeba dalej zrobić aby poderwać dziewczynę w klubie. Zasadniczo po prostu polecam podejście standardowe – musisz znaleźć pretekst do rozmowy. Musisz wiedzieć jakie teksty na podryw pasują do danego typu dziewczyn. Pamiętaj, że ostatecznym celem jest poderwać dziewczynę, a nie po prostu dostać numer telefonu. Oczywiście, że chcesz po prostu wybrać najgorętszą dziewczynę. Ale pamiętaj, twój ostateczny cel jest to poderwać dziewczynę i najlepiej jest wybrać taką, u której możesz mieć szansę – bo inaczej zostaniesz z niczym, choćbyś miał w rękawie najlepsze z możliwych teksty na podryw.

Kolejna faza to wyśledzić dziewczynę ponownie. Kluczem do tego by działać bardziej skutecznie jest to, aby pamiętać coś ciekawego z pierwszej rozmowy. Jedną z najważniejszych cech dziewczyn, które uwielbiają fajne laski jest to, że mężczyzna je słucha. Pomyśl o tym, jak bardzo ona pod wrażeniem będzie, jeśli w dalszym ciągu będziesz pamiętał na czym została przerwana wasza rozmowa. Dlatego podkreślam znaczenie tego jak ważne jest, by słuchać – kiedy ona coś mówi.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możesz przegadać z tą dziewczyną resztę nocy!