Kategorie:

To, czego szukamy w życiu

To, czego wszyscy szukają w życiu to jest bratnia dusza, z którą można dzielić swoje życie! Ale nawet jeśli uda się znaleźć partnera na życie, to wymaga dużo ciężkiej pracy, poświęcenia i konsekwencji, aby utrzymać zdrowe relacje. Wzajemne poświęcenia muszą być wykonane i cierpliwość jest kluczem do sukcesu. Oczywiście, znalezienie miłości naszego życia nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie, ale odpowiadając na pytanie czy warto kochać – warto. Powodów, dla których mamy trudny czas podczas szukania miłości jest wiele. Niektórzy z nas nie wiedzą, gdzie jej szukać; inni czują się rozczarowani miłości z powodu bolesnego rozpadu, podczas gdy inni są zajęci kochaniem siebie bardziej niż czegokolwiek innego.

Po pierwsze, pomimo powszechnego przekonania, uważam, że numer jeden powód, dlaczego ktoś nie może cieszyć się miłością w rękach bratniej duszy jest to egoizm! Miłość polega na wzajemnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu, co oznacza, że ​nigdy nie będzie w stanie kochać kogoś, chyba że będziesz w stanie pozbyć się egoizmu i ego. My, ludzie chcemy mieć wszystko pod kontrolą przez cały czas, więc gdy miłość przychodzi do naszego życia, czujemy się jakbyśmy byli zagubieni w dżungli! Nasze ego nie pozwoli nam zaufać osobie i to należy do złych wiadomości. Istoty ludzkie mają być istotami społecznymi, z wysokim poziomem umiejętności komunikacyjnych, ale wciąż mogą nie wiedzieć czy warto kochać. To jest źródłem wszystkich naszych osiągnięć, a miłość jest jednym z nich. Miłość to brak kontroli i logiki.

To nie jest złe, że jedna osoba siedzi Ci w głowie przez cały dzień i czujesz się jakbyś miał motyle w brzuchu za każdym razem gdy możesz ją zobaczyć, to właśnie coś pięknego w miłości! Wiem, że nie jest łatwo odejść, gdy ta osoba nie czuje podobnie, ale gdy się uda pomyśl jak pięknie dzielić swoje życie z kimś innym – trzeba spróbować; to wspaniałe mieć kogoś, kto troszczy się o ciebie i zrobi wszystko, aby uczynić cię szczęśliwą. Drugim powodem, dla którego nie możemy znaleźć bratniej duszy jest to, że szukamy jej w niewłaściwym miejscu. Zdarza się, że nawet nie wiemy, czego dokładnie chcemy, a innym razem po prostu nie zdajemy sobie sprawy, że człowiek, którego szukamy jest w naszych oczach i zna odpowiedź na pytanie czy warto kochać. Często staramy się znaleźć idealne dopasowanie; więc szukamy nieokreślonej osoby, która prawdopodobnie nawet nie istnieje! Oczywiście, problem ten można rozwiązać w prosty sposób; określić, czego chcesz i patrzeć za tym dokładnie! Jest to o wiele łatwiejsze, gdy umie się szukać czegoś konkretnego. To twoje życie i możesz mieć każdego kogo w nim chcesz. Wystarczy upewnić się, że nie będziesz szybko chciał zmienić zdania; dlatego należy być bardzo ostrożnym od samego początku! Jednak takie myślenie może powodować inne problemy, bo możesz miłość swojego życia przed sobą, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Mniej znaczy więcej, w niektórych przypadkach – czy warto kochać w sprawach miłosnych należy do tych przypadków. Zatem przygotuj się na długą podróż w poszukiwaniu miłości, musisz się po prostu rozejrzeć – ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden z twoich najlepszych przyjaciół może to być twój przyszły mąż lub żona i powie Ci czy czy warto kochać.