Kategorie:

Randki online vs. Randki tradycyjne

Jeśli obecnie jesteś singlem i chcesz znów wrócić do randkowania, najpierw musisz zastanowić się, jaki rodzaj randek wolisz. W tym nowoczesnym i technologicznym wieku, istnieją dwa rodzaje randek do wyboru. Tradycyjne randki i randki internetowe.

Co randki online i tradycyjne randki mają do zaoferowania?

Jeśli jesteś osobą śmiałą i preferujesz tradycyjne podejście do randek, może nie będziesz musiał nawet próbować randki online. Jeśli jednak często masz trudności z umówieniem się na randkę, korzystając z usług internetowych randek możesz sobie wielce pomóc. Poza tym wiemy jak cenny jest czas. Większość ludzi uważa, że każda sekunda jest niezwykle ważna i nie ma czasu do stracenia. Jeśli masz zabiegane, stresujące życie codzienne to tym bardziej nie masz zbyt wiele czasu, aby gdzieś wyjść i poznać nowych ludzi. Randki internetowe natomiast oszczędzają czas i energię, służąc jako filtr przed spotkaniem kogoś w bezpośredni sposób.

Czasem jednak pojawiają się kłopoty z lokalizacją. Lokalizacja nigdy nie będzie komplikacją jeśli rozmawiamy na temat tradycyjnej randki, ponieważ najczęściej poznajemy się z kimś na imprezach i ta osoba mieszka w pobliżu w danym mieście. A chociaż serwis randkowy daje możliwość spotkania się z nowymi osobami z wszystkich części świata, może to być uciążliwe, zwłaszcza gdy obie osoby znajdują się po przeciwnych stronach planety. No i na pewno jest to randka w ciemno. Jeśli masz znajomych, którzy kiedykolwiek próbowali Cię z kimś umówić na randkę w ciemno na pewno wiesz o co mi chodzi. Ci, którzy nie lubią tej formy tradycyjnej randki, prawdopodobnie docenią jednak możliwość zapoznania kogoś za pomocą serwisu randkowego. Za pomocą Internetu, masz szansę poznać kogoś przed spotkaniem się z tą osobą twarzą w twarz. Dzięki zapoznaniu się przed czasem randki, jesteś w stanie określić prawdopodobieństwo sprawnego dialogu i zgodności tematów, zanim zdecydujesz się osobiście nawiązać kontakt z taką osobą.

Odkrywanie wymarzonego partnera?

Normalnie, gdy spotkasz osobę w barze, podczas imprezy lub innego wydarzenia społecznego, główną atrakcją, która Cię do tej osoby przyciąga to cechy fizyczne. Możesz nie wiedzieć, jakie jest miejsce urodzenia danej osoby, jakie ona ma cele w życiu i jaki ma typ osobowości po pierwszej rozmowie. Korzystając z randek internetowych, masz ten przywilej – możesz szukać wiarygodnych i rzetelnych osób, które mają takie same zainteresowania, których interesuje ta sama religia, mają podobny temperament i tak dalej. Istnieje możliwość, że znajdziesz w ten sposób osobę, z którą będziesz mógł spędzić całe życie.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe to w przeciwieństwie do spotkania się na randkę w restauracji czy kinie randki online mogą być milsze dla Twojej kieszeni. Jednak niektórzy popełniają błąd, spędzając zbyt dużo czasu na długich rozmach telefonicznych, które również mogą stać się bardzo kosztowne dla osób praktykujących ten sposób randek internetowych, a nie tradycyjne randki.

Jakikolwiek styl randki wybierzesz – wybierz to co jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie, ale bądź zawsze ostrożny w podawaniu osobistych i prywatnych informacji osobie, która jest, szczerze mówiąc, wciąż obca dla Ciebie.