Sposób na podryw

Jeżeli doskwiera ci samotność i dość już masz długich wieczorów spędzanych w pojedynkę, może najwyższa pora poznać jakąś miłą dziewczynę? Aby to zrobić masz kilka prostych opcji, które na pewno są w zasięgu twoich możliwości. Wystarczy się tylko otworzyć, a na pewno dziewczyny z okolicy zaraz cię zauważą!

Przede wszystkim żeby zacząć się z jakąś kobietą spotykać, musisz ją najpierw poznać. Zastanów się, gdzie najczęściej bywają dziewczyny w okolicy? Czy są to sklepy, markety, parki? Jeżeli nie wiesz, to podpytaj znajomych. Może masz jakieś koleżanki, które zdradzą ci, gdzie dziewczyny z okolicy lubią się spotykać. Nie krepuj się też zapytać swojej mamy, czy siostry. One na pewno doradzą ci szczerze. Ważne jest, że kiedy będziesz już to wiedział, musisz zrobić wszystko, by też zacząć się pojawiać tam gdzie one. Postaraj się zrobić to najbardziej naturalnie jak to możliwie.

Pamiętaj, że mężczyzna w prochowcu i ciemnych okularach, wałęsający się po parku, podglądając dziewczyny z okolicy, nie zdobędzie niczyjej przychylności. Wprost przeciwnie, szybko może spotkać się z gniewem ich ojców czy braci. Zamiast tego musisz być pomysłowy. Być może wyprowadzaj psa na spacer tam, gdzie bywają te dziewczyny? Jeżeli nie masz swojego psa, to zawsze możesz zaproponować jakiemuś znajomemu, że powyprowadzasz jego pupila. Kobiety zawsze rozczula widok mężczyzny dbającego o zwierzęta, więc to może być twoja szansa, aby podbić serce jednej z nich. Przy okazji zrobisz też dobry uczynek dla znajomego no i na pewno dostarczysz nie lada radości psu.

Jakkolwiek to się nie wydaje dziwne, kobiety łatwo jest spotkać w sklepie spożywczym. Wybierz ten najpopularniejszy w swojej okolicy i chodź tam tak często, jak się da. Możesz np. zaproponować starszej pani z sąsiedztwa, że będziesz robił dla niej zakupy. Ponownie zrobisz dobry uczynek, a jednocześnie zwielokrotnisz swoje szanse na poznanie fajnej dziewczyny z okolicy.

Kobiety lubią też spędzać aktywie czas z dziećmi, dlatego często można je spotkać na placach zabaw, czy w zoo. Oczywiście byłoby dziwnym gdybyś w takim miejscu znalazł się sam, jedynie przyglądając się bawiącym się dzieciom… zamiast tego możesz zaproponować zaprzyjaźnionej parze, że zaopiekujesz się ich dzieckiem przez jedno przedpołudnie. Oni będą mieli możliwość żeby odpocząć i spędzić trochę czasu we dwoje, a ty zdobędziesz dobry pretekst, aby poznać sympatyczne dziewczyny z okolicy. Kobiety lubią mężczyzn dbających o dzieci, więc podczas całego przedsięwzięcia nie zapominaj o maluchu pod twoją opieką! Zamiast tego pokaż paniom dookoła, że jesteś odpowiedzialny i godny zaufania, przykładnie bawiąc się z dzieckiem.

Na koniec, jeżeli żadna z tych metod nie da rady ci pomóc i, mimo iż wykonałeś wszystkie te czynności, nie udało ci się poznać żadnej wartościowej kobiety, nie martw się! Prędzej czy później po najbliższym otoczeniu rozniesie się, że wyprowadzasz psy znajomych na spacer, robisz zakupy staruszkom i opiekujesz się dziećmi przyjaciół, a taki facet to skarb, o którego dziewczyny z okolicy będą się zabijać!