Rozmowa z dziewczyną – łatwiejsza do zrozumienia

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, które wydaje się być najtrudniejsze do znalezienia na nie odpowiedzi jest to jak zagadać do dziewczyny i ogólnie jak rozmawiać z dziewczynami. To jest bez wątpienia najpopularniejsze pytanie, zadawane konsekwentnie. Można by sądzić, że jest to łatwe pytanie dla mężczyzny, który umawia się często na randki. Niestety, z punktu widzenia pytającego, wcale nie jest to najłatwiejsze do zrozumienia. Dlatego mam zamiar rozbić to na kilka kroków, aby każdemu z czytających było nieco łatwiej to zrozumieć.

Jeśli czytałeś już takie artykuły pewnie wiesz, co mam na myśli. Najlepsza rada jest podzielona na kawałki. Zasadniczo oznacza to, że nie powinno się dawać zbyt wiele informacji na początku, bo z czasem może stać się to znacznie bardziej skomplikowane. Lepiej po prostu dać krótki opis, a następnie zacząć od podstaw. Następnie gdy już człowiek jest obeznany z podstawami jak zagadać do dziewczyny, można iść daje. Wreszcie, jeśli to możliwe wraca się do początku ponownie, by upewnić się, że wszystko jest jasne.

Ok, zacznijmy od mojej pierwszej techniki, w jaki sposób rozmawiać z dziewczynami. Jedną z rzeczy, które naprawdę lubią dziewczyny w mężczyznach jest ich pewność siebie. Nie można przecenić znaczenia pewności siebie w rozmowach z kobietami. Dziewczyny kochają kogoś, kto dobrze się czuje we własnej skórze. Pamiętaj, że z natury dziewczęta oczekują że to mężczyzna ma przejąć kontrolę i być szefem. To jest po prostu jedna z tych rzeczy, które ciągną każdą z dziewcząt do facetów. Pomyśl o zasadach jaskiniowców. Na początku mężczyzna był myśliwym i polował podczas gdy dziewczyny dbały o obóz i dzieci. Rząd powołał się na ludzi, aby przynieść społeczeństwu jedzenie i ochronę. To zostało, to ważna wskazówka w tym jak zagadać do dziewczyny.

Teraz wiem, co myślisz, że brzmi to jakby to myło na maksa seksistowskie i to nie odnosi się do czasów współczesnych. Ale uwierzcie mi jestem bardzo pewny w tej sprawie. Towarzystwo dzisiaj może przyznać się do tego, lub nie, ale nie można kwestionować faktu, że to wszystko jest mocno podłączone do naszych mózgów. Dziewczyny chcą być bezpieczne i chronione przez ich mężczyznę. Podczas gdy mężczyźni z drugiej strony chcą, aby ich dziewczyny być sexy i piękne. Wystarczy pamiętać, aby zachować się pewnie i mówiąc sygnalizować, że jestem przekonany o swojej racji i będę mówić w ten sposób do dziewczyn To proste stwierdzenie należy powtarzać sobie na co dzień by wiedzieć jak zagadać do dziewczyny. Powiedziałbym nawet, że dobrze jest je sobie powtórzyć w głowie zanim podejdzie się dziewczyny, z którą chce się porozmawiać.

Moja druga technika, odnosząca się do tego jak rozmawiać z dziewczynami jest to zwrócenie uwagi na nią i pozwolić jej mówić. Kiedy mówię, że należy zwrócić uwagę na nią, to po prostu – nie tylko słuchać jej słów. Spójrzcie też na jej język ciała. Należy patrzeć na jej niewypowiedziane słowa. Po prostu pozwolić jej mówić i znaleźć gesty, dawać gesty, aby mogła nadal mówić więcej. Na przykład, jeśli mówi o swoim ulubionym miejscu wypoczynku, warto zauważyć, jak ona chce lizać swoje wargi, albo gdy ona mówi, jak kocha pić herbatki i długie spacery przy plaży. Lizanie warg jest to bardzo dobry znak, wiadomo, że ona naprawdę się tym cieszy. Opieraj się na tym i niech mówi o tym więcej, to wprawi ją w dobry nastrój, tak właśnie wie się jak zagadać do dziewczyny.