Przepis na sukces

Jeżeli do tej pory spotykałaś się wyłącznie z poglądem, że to mężczyzna musi uwodzić, a kobieta powinna jedynie potulnie mu na to zezwalać, to wiedz, że czasy się zmieniają! Teraz kobiety mają równe prawa co mężczyźni, nawet jeżeli chodzi o subletalną sztukę uwodzenia. Pytanie tylko jak uwieźć mężczyznę, aby było to skuteczne?

Natura wyposażyła kobiety w wiele darów, dzięki którym uwodzenie to dla nich nic trudnego. Czasami nie musisz powiedzieć nawet słowa, aby uwieźć mężczyznę jednym spojrzeniem. Musisz tylko poznać swoje mocne strony i z nich korzystać!

Na pewno masz jakieś atuty w wyglądzie, z których jesteś dumna. Być może lubisz swoje usta, albo nogi? Nie wahaj się tego demonstrować! Jeżeli ty będziesz się czuła pewnie sama ze sobą i będziesz emanować poczuciem piękna, każdy mężczyzna od razu to zauważy. Cała sztuka polega na tym, aby uwierzyć w swoją urodę.

Jak inaczej uwieźć mężczyznę, jeżeli nie przez zademonstrowanie mu jaka wspaniała jesteś?

Kiedy następnym razem spotkasz mężczyznę, który ci się spodoba, spróbuj kilku sztuczek. Baw się swoimi włosami, bądź zalotna. Mężczyźni lubią, kiedy kobiety ich kokietują. Aby uwieźć mężczyznę powinnaś też dużo go dotykać. Niby przypadkiem muśnij jego nadgarstek swoją dłonią, albo wyczyść jego ubranie z niewidzialnego pyłku. Pamiętaj, że dotyk buduje zaufanie, a mężczyźni o wiele chętniej zaproponują randkę kobiecie, z którą czują się bezpiecznie.

Zupełnie inaczej sprawa się ma, gdy chcesz uwieźć swojego mężczyznę. Być może marzy ci się jakaś wyjątkowa scena w sypialni, albo po prostu chcesz ponownie rozpalić dawny żar? Wtedy również musisz odpowiedzieć sobie na pytanie „jak uwieźć mężczyznę?”. Przede wszystkim nie musisz już być wtedy aż tak bardzo subtelna jak na początku znajomości. Twój facet już wie, że go chcesz, musisz mu teraz tylko pokazać jak bardzo. Oczywiście sprawdzą się wszystkie stare sztuczki, które już znasz — bądź dziewczęca, dużo flirtuj. Śmiej się z jego żartów i pokaż, że go słuchasz. Możesz też ugotować mu jego ulubiony obiad, jeżeli rzadko gotujesz na co dzień. Pamiętaj jednak, że jeżeli gotowanie obiadu to twoja codzienna specjalność, nie pomoże ci to w ponownym podbijaniu serca swojego faceta. Co najwyżej usadzi cię jeszcze mocniej w roli, w której widzi cię na co dzień. Żeby uwieźć mężczyznę, musisz się zaprezentować w nowej, niespotykanej roli. Niech mężczyzna zobaczy, że mimo iż zna cię od dawna, ciągle kryjesz w sobie jakieś tajemnice, które on może odkryć. Być może zainterweniuj w nowe hobby, o którym będziesz mu potem z przejęciem opowiadać?

Oczywiście, aby uwieźć mężczyznę dobrze jest też wykorzystać seks. Nie musisz robić nic wbrew sobie! Ale pokaż mu, że jesteś seksowną kobietą. Ubierz ubranie, które podkreśli twoje kształty, albo wprost przeciwnie, zakryje je, rozbudzając jego wyobraźnię. Kuś go i mam, niech nie może wyrzucić cię z myśli. Ale nie pozwalaj mu się dotknąć. Im dłużej będziesz trzymała go na dystans, tym bardziej będzie tego chciał. W rezultacie to on będzie gonił za tobą, a nie ty za nim. A przynajmniej on będzie tak myślał.

I najważniejsze, pamiętaj, że twoją najseksowniejszą częścią jest twój mózg!