Jak wzbudzić jego pragnienie?

Próbujesz się dostać do faceta, który Ci się podoba? Po okresie fantazjowania o tym przez chwilę i upewnieniu się, że go pragniesz próbujesz znaleźć sposób aby wzbudzić jego pragnienie? Znasz wiele kobiet, które ciągle mają mężczyzn przy sobie i nie rozumiesz, jak oni to robią? Może to być frustrujące – widzieć inną kobietę, czasem mniej atrakcyjną, która uzyskuje tak wiele uwagi od facetów, podczas gdy u Ciebie najczęściej kończy się przelotnym spojrzeniem. Oto, co możesz zrobić, aby utrzymać wzrok i naprawdę go rozgrzać – czytaj dalej i dowiesz się jak poderwać chłopaka!

Po pierwsze, musisz zrozumieć różnicę między przyciągnięciem faceta, z którym chcesz iść do łóżka z poznaniem faceta, który będzie dla Ciebie kimś więcej. Ten pierwszy facet, musi widzieć tylko, że jesteś ubrana wyzywająco, a on cię zachłannie będzie pożerał wzrokiem. Ale ten drugi facet, on musi widzieć, że masz nieco więcej do zaoferowania niż tylko schadzki seksualne, musisz wiedzieć jak poderwać chłopaka ale biorąc pod uwagę Twój ostateczny cel.

Pewnie, że chcesz wyglądać atrakcyjnie, więc zadbanie o świetny wygląd jest niezbędne. Po prostu nie rób tak, że wyglądasz zbyt tandetne i tanio. To naprawdę nie jest wiadomość, którą chcesz wysyłać do niego w tym miejscu. Musisz zrobić tak, by chciał się do Ciebie zbliżyć, więc wyślij mi uśmiech i niech faceci wokół wiedzą, że jesteś osobą, która jest przyjaźnie nastawiona do poznawania nowych ludzi. Staraj się jak najwięcej rozmawiać, podtrzymywać ciekawą rozmowę, staraj się być zabawna, nie rzucając się w zwyczajne insynuacje seksualne. Chcemy także, aby uniknąć tego, że od razu dasz mu znać że naprawdę, naprawdę go chcesz. Żaden człowiek nie jest przyciągany do desperacji, musisz to pamiętać chcąc wiedzieć jak poderwać chłopaka.

Flirt jest fajny i to jest to, co się naprawdę dzieje, jeśli chcesz doprowadzić go do szaleństwa i obudzić w nim pragnienie, by pragnął Cię jak żadnej innej. Kiedy facet jest zainteresowany dziewczyną, a ona jego nieco powstrzymuje, czuje zakwestionowane i chce zrobić jeszcze więcej, aby spróbować zbliżyć się do niej. Ale gdy czuje, że ona jest gotowa oddać się mu choćby nie wie co – zabawa już nie będzie taka fajna. Musisz to również pamiętać chcąc wiedzieć jak poderwać chłopaka. Pokaż mu, że jesteś mądra i tętniącą życiem kobietą, która nie rzuca się w ramiona pierwszego lepszego faceta. Pokaż mu, że jest wybrany, lepszy od wszystkich innych.

A więc jeśli naprawdę chcesz wiedzieć jak poderwać chłopaka zapamiętaj sobie tych kilka wskazówek. Bądź sobą, bądź uśmiechnięta. Nie bądź zbyt nachalna, ale też nie możesz być zbytnio powściągliwa, żeby go nie odstraszyć. Poza tym musisz też wziąć pod uwagę to jaki typ chłopaka Cię interesuje. Ma to ogromne znaczenie, bowiem na różnych facetów działają różne rzeczy i nie można tego pominąć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – z pewnością w sieci znajdziesz całą masę naprawdę przydatnych informacji. Wystarczy teraz tylko je chłonąć i wykorzystać czym prędzej – w praktyce.