Jak wykonać ten pierwszy krok

Jeżeli jesteś samotna i marzy ci się, aby mężczyzna, który ci się podoba, w końcu spróbował swoich szans u ciebie, ale on wydaje się milczeć jak zaklęty, to ty powinnaś wziąć sprawy w swoje ręce. Mamy XXI wiek i kobiety już dawno przeszły okres emancypacji, co oznacza, że jeżeli masz ochotę kogoś poznać, masz prawo zrobić to sama, bez czekania, aż to mężczyzna wykona pierwszy ruch. W końcu mamy równouprawnienie! Żeby było ci jednak łatwiej zacząć rozmowę, powinnaś poznać niektóre uniwersalne teksty na podryw chłopaka.

Kobiety na ogół powinny podrywać subtelniej niż mężczyźni, co oznacza, że nie przejdzie im tak wiele, jak przeszłoby płci brzydkiej. Nie powinny na przykład prawić mężczyźnie komplementów, jeżeli nie chcą wyjść na desperatki. O wiele lepiej sprawdzą się klasyczne teksty na podryw chłopaka, takie jak uprzejme zagadnięcie o to, czy miejsce koło niego jest wolne. Jeżeli jest dżentelmenem, powinien sam odsunąć ci krzesło, ale jeżeli tego nie zrobi nie przejmuj się. Nie znaczy, że mu się nie spodobałaś, tylko raczej że nie ma w sobie odpowiedniego nawyku. Jeżeli jednak odwróci się już w twoim kierunku, przykuj jego uwagę! Zapytaj go o godzinę, albo o to, czy drink, którego pije jest smaczny. Być może tym razem się zreflektuje i zaproponuje ci wspólny koktajl?

Inny klasyczny sposób na podryw chłopaka to granie ofiary. Nie od dziś w końcu wiadomo, że mężczyźni lubią czuć się silni i męscy, szczególnie w obecności płci pięknej. Co więc stoi na przeszkodzie, żebyś przechodząc koło niego straciła równowagę i wpadła mu w ramiona? Nie przydadzą ci się wtedy żadne teksty na poryw, wystarczy, że zalotnie zamrugasz, a chłopak będzie twój!

Pamiętaj, że teksty na podryw chłopaka nie muszą być wcale wyszukane. Czasami wystarczy powiedzieć zwykłe „cześć”, żeby zwrócić na siebie jego uwagę, a może i podbić serce? Na ogół to mężczyźni „polują” na kobiety, więc nie spodziewają się kompletnej zamiany ról! Dlatego nawet najprostszy akt zainteresowania z twojej strony, podziała na niego jak płachta na byka. Pewnie ciężko ci w to uwierzyć, ale czasem mężczyźni też są zbyt nieśmiali, żeby wykonać pierwszy ruch i zamiast tego tylko fantazją o tym, by kogoś poznać.

No dobrze, a co jeżeli spróbowałaś już wszystkiego, a on dalej nie zwraca na ciebie uwagi? Wtedy faktycznie przydadzą ci się klasyczne teksty na podryw chłopaka… przede wszytkom podejdź do tego jak do żartu, humoreski. Mężczyzna sam do ciebie zagada, jeżeli zaczepisz go jakimś śmiesznym tekstem, szczególnie, jeżeli w tym samym momencie poślesz mu piękny uśmiech. Jeżeli zaczniesz rozmowę od „czy twój tata jest cukiernikiem, że zrobił takie ciacho?”, przy okazji puszczając mu oczko, na pewno nie wyjdziesz na desperatkę, a raczej na kobietę z dużym poczuciem humoru. W ten sposób na na pewno zaskarbisz sobie jego uwagę. Jednak kiedy przestaniecie się już śmiać, nie rzucaj w niego kolejnymi komplementami, bo co za dużo, to nie zdrowo. Lepiej daj jemu szansę, aby pokazał, jakie on zna klasyczne teksty na podryw!