Jak poderwać dziewczynę z klasy

Oto jest pytanie, które nurtuje każdego nastolatka: jak poderwać dziewczynę z klasy? Który z nas nie przechodził przez męki wewnętrznej walki: zagadać, nie zagadać? A jeśli nie będzie zainteresowana? A jeśli powiem coś głupiego? A jeśli koledzy mnie wyśmieją? Do tego jak tu do niej podejść, skoro dziewczyny nawet do łazienki chodzą w stadach? Kontakt ogranicza się do regularnych próśb o podanie pracy domowej i terminów nadchodzących sprawdzianów. Czas ucieka, a chłopaki z innych klas nie śpią. Twoja wybranka przykuwa męską uwagę – nie tylko ty zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę z klasy.

Poniżej prezentujemy kilka żelaznych zasad, które pomogą ci zdobyć serce dziewczyny twoich marzeń.

Zacznijmy od najtrudniejszego: nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Dziewczyny nie cierpią pozerów. Jeśli chcesz zrobić na jakiejś wrażenie – pokaż, co potrafisz, a nie gadaj o tym. Udowodnij, że ci na niej zależy, że chcesz spędzać z nią czas, że będziesz traktował ją z czułością, ale po partnersku. Przede wszystkim należy wykorzystać fakt, że jesteście w jednej klasie. Z jednej strony daje ci to ogromną pulę możliwości, z drugiej – wtopa może być okupiona popsuciem relacji, a do jednej klasy i tak wciąż będziecie chodzić.

Zapytaj, czy nie chciałaby wytłumaczyć ci ostatniego tematu z fizyki lub chemii; zaproponuj pomoc, jeśli ona sama może jej potrzebować. Wysuń propozycję wspólnej pracy nad projektem z historii czy WOSu. Jeśli się na to zgodzi, wykorzystaj okazję do tego, by ją bliżej poznać. Słuchaj tego, co ma ci do powiedzenia. Znajdź wspólne zainteresowania oraz różnice między wami – może ona odkryje przed tobą indie pop, a ty wciągniesz ją w street art? Poświęć trochę czasu i energii na zaprzyjaźnienie się z nią. Chociaż prawdopodobnie rozpozna twoje zamiary, nie będzie miała nic przeciwko bliższej znajomości, ponieważ nie będziesz przekraczał pewnych granic, nie będziesz natrętny. Oto, jak poderwać dziewczynę z klasy! Pokaż, że można na tobie polegać, ale nie na siłę. Nie możesz starać się jej zaimponować! Skutek jest zazwyczaj odwrotny. Udowodnij, że chodzi o ci o nią, a nie o to, abyś ty dobrze wypadł w jej oczach. Nie staraj się zainteresować jej swoją osobą – okaż zainteresowanie!

Jeśli to się uda (a jeśli będziesz okazywał cierpliwość i szacunek – to on jest najważniejszy w relacjach z dziewczynami – uda się na pewno) możesz zrobić kolejny krok. Odprowadź ją do domu. To randka idealna: naturalna, niezobowiązująca, nic nie kosztuje (to ważna kwestia: w kawiarniach czy restauracjach chłopak naciska zwykle na to, by zapłacić za dziewczynę, co może być dla niej krępujące). A przecież jesteś z dziewczyną sam na sam, rozmawiacie, poświęcacie sobie nawzajem całą swoją uwagę… Pewnie nie tego się spodziewałeś, szukając w Internecie porad jak poderwać dziewczynę z klasy… Ale chyba o taki efekt ci chodziło, prawda?

Po kilku takich spacerach nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaproponował wspólne wyjście do kina, do teatru, na kawę, na kolację. Nawet jeśli odmówi, nie trać wiary, ale nie bądź natrętny! Dziewczyny potrzebują trzech rzeczy: czasu, szacunku i zainteresowania. To najlepsza odpowiedź na pytanie jak poderwać dziewczynę z klasy. Bądź wytrwały, ale stonowany, opiekuńczy i koleżeński. Jeśli po jakimś czasie to jej nie przekona, to cóż… W najgorszym wypadku zyskasz wspaniałego przyjaciela.