Do spotkania – nastaw się odpowiednio!

Pod wieloma względami randki w ciemno nie różnią się od każdego innego rodzaju randki. Podstawowe elementy randki nadal istnieją, ale trzeba tutaj większej ostrożności – w randce w ciemno jest jeszcze więcej niewiadomych. Jak w każdym innym przypadku, chcesz by randka w ciemno poszła dobrze, dzięki czemu można zapewnić sobie drugą – i można powiedzieć, że to był udany podryw. Jednakże, podczas gdy ważne jest, aby zachować ostrożność we wszystkich typach randki to jeszcze ważniejsze jest to w odniesieniu właśnie do tego rodzaju randek. Innym czynnikiem, jeśli chodzi randki w ciemno unikalny jest to odpowiednio nastawić się do tego spotkania. Musisz wiedzieć jak przejąć jakąś inicjatywę w tej kwestii.

Jak w każdej randce celem jest to, by móc się umówić na drugą randkę. Organizowanie fajnej zabawy i bycie w jej trakcie interesującym są to dwa klucze do osiągnięcia tego, by umówić się na drugą randkę. Rozpoczynając podryw na randce w ciemno, ważne jest, aby zainteresować się tym, co ta druga strona ma do powiedzenia. Spowoduje to że ona będzie wiedzieć, że jesteś zainteresowany poznaniem je lepiej. Spróbuj też mówić o sprawach, które naprawdę wydają się ją cieszyć. To sprawi, że nie tylko brzmisz bardziej naturalnie, ale również sprawi, że całe spotkanie jest bardziej interesujące.

Ubiór też może zaimponować i również jest kluczem jeśli chodzi o udaną randkę w ciemno. Przy spotkaniu kogoś po raz pierwszy chcemy upewnić się, że jesteśmy w stanie zrobić dobre pierwsze wrażenie. Nie zawsze wiemy co ta osoba do końca lubi, ale to nie powinno nas powstrzymywać od tego, by włożyć nieco wysiłku w swój wygląd. Jesteś ta druga osoba doceni wysiłek – zrobisz na niej dobre wrażenie. To właśnie jest udany podryw. Jednym z kluczowych czynników jest też zachować ostrożność w spotkaniu. Najlepiej ustalić wstępne spotkanie w dobrze oświetlonym i zaludnionym miejscu. Nigdy nie zgadzaj się na spotkanie z kimś, kogo nie znasz się w ustronnym miejscu. Randka w ciemno może być spotkaniem ze wspaniałą osobą, ale najlepiej zachować ostrożność na randce w ciemno, bo inaczej taki podryw może skończyć się źle…

Innym czynnikiem, istotnym w sytuacji randki w ciemno, jest w ogóle do niej doprowadzić. Dobrze jest mieć kilku przyjaciół, którzy są zainteresowani umówieniem Cię, z jakąś osobą, która ich zdaniem jest po prostu idealna dla Ciebie, ale staraj się nie pójść na randkę w ciemno, która jest zaaranżowana przez kogoś, kto nie zna cię aż tak bardzo dobrze, to skąd ma wiedzieć jaki podryw Cię interesuje. Ci, którzy was znają najlepiej najprawdopodobniej ustalą randkę z kimś kompatybilnym. Jeśli pójdziesz na randkę w ciemno z nastawieniem, że coś nie będzie tak jak być powinno, to najprawdopodobniej nieświadomie utrudnisz sobie randkę. Twoja druga połowa może wyczuć twój brak entuzjazmu i z kolei nie będzie to inspiracją do tego, by coś w trakcie randki faktycznie zmieniło się na lepsze. Chcesz wiedzieć więcej? Szukasz wskazówek? W sieci internetowej znajdziesz ich naprawdę sporo. Warto się na to skusić!